Наша адреса:

Київ, вул. Воробйова Генадія Генерала 13е

Телефон:

+(380)98-54-89-551

Email:

docabraamyan@gmail.com

Підбираємо індивідуальне лікування для вашої шкіри

Коли треба звертатись до дерматолога

Якщо у Вас будь-які висипання на тілі, свербіж та почервоніння, сухість та надмірна жирність шкіри, будь-які зміни в родимках та інших новоутвореннях шкіри та при їх травмуванні.

Як вибрати лікаря

Як правило, хороший лікар не намагатиметься залякати або приховувати від Вас свої припущення, не нав'язуватиме зайві послуги клініки і дохідливо пояснить навіщо потрібен кожен із призначених ним аналізів.

Чому лікар Абраамян

Експертний рівень діагностики й терапії, величезний досвід в дерматології. Дбайливе ставлення та вражаючий результат!

Освіта: 1998-2004 рр. — Навчався у РДМУ. 2004-2006 рр. — Пройшов ординатуру за спеціальністю «Дерматологія» на кафедрі РДМУ. Курси: Сучасні методи фототерапії у комплексному лікуванні хронічних дерматозів. Сертифікат "Клінічна мікологія" на базі ДБОУ РНІМУ ім. Н.І. Пирогова (2012). Сертифікат «Алергічні захворювання: сучасні методи діагностики та лікування (2014). Отримав ліцензію МОЗ України на право вести медичну практику на території України (2022)

Абраамян Гайк Оганесович (18 років практики)

Ми вважаємо, що шкіра є дзеркалом нашого тіла

Вдячні пацієнти

Марина

До дерматолога я звернулася на прийом цілеспрямовано, щоб позбавитися небажаних двох родимок. Розповіла про це Гайку Оганесовичу. Він мені все пояснив, відповів на запитання. І нічого мені більше не нав'язувалося, що приємно. Все тільки насправді мого питання. Вилучення було проведено лікарем акуратно та швидко. Лікар мені дуже сподобався і своїм ставленням до мене, і щодо професіоналізму.

Марина Маркетолог
Світлана

Я є пацієнтом Гайка Оганесовича понад 5 років. На мою пораду його постійними клієнтами стали ще кілька людей. Це каже саме за себе. Лікар уважний та акуратний. Хоча має величезний професійний досвід, постійно проходить навчання за новими напрямками та технологіями.

Світлана Фінансист
Іван

Лікар допоміг позбутися декільких бородавок, процедура пройшла швидко і майже безболісно, буду рекомендувати своїм знайомим.

Іван Менеджер по продажам

Потрібна консультація?

Ви можете записатися на прийом за допомогою телефону на нашому сайті, чи написати нам у будь-якому популярному месенджері (вайбер, телеграм) і вибрати зручний час і день для прийому.

Dr. Abraamyan © 2022
Call Now Button